Belastingen Zelzate 1999-2004 in BEF

OVERZICHT VAN DE GEMEENTELIJKE BELASTINGEN IN ZELZATE25-10-04
GEMEENTEBELASTINGEN EN -RETRIBUTIES199920002001200220032004
       
Administratieve prestaties: 1.078.452804.7801.096.9551.320.1161.026.7031.331.217
Belasting op afgifte van milieuvergunningen81.000134.000136.00084.99677.380121.020
Belasting op afgifte van administratieve documenten997.452670.780960.9551.235.120949.3231.210.197
       
Verhaalbelastingen: 793.932690.178565.969441.137392.200403.399
Belasting op leggen van trottoirs793.932690.178565.969441.137392.200403.399
       
Prestaties van openbare hygiëne:8.317.90010.065.04810.952.30913.688.18213.549.79012.202.820
Belasting op sluikstorten80.00045.0003.02515.00655.024100.850
Belasting op het lijkenvervoer5.00000000
Belasting op afgifte van huisvuilzakken (restafval en PMD)2.718.4504.474.7482.159.598518.085606.430564.759
Milieubelasting5.514.4505.545.3008.789.68613.155.09012.888.33711.537.211
       
Belastingen op nijverheid, handel, landbouw:15.581.23114.741.6009.930.57119.549.97714.924.50425.958.605
Belasting op drijfkracht2.906.3443.059.9703.016.2017.621.5216.800.6467.664.581
Belasting op het openblijven van café’s na het sluitingsuur343.867296.200256.800258.175248.292282.379
Belasting op reclameborden120.500202.000144.500112.064103.674121.020
Belasting op verspreiden reclame0001.158.00007.486.964
Verblijfsbelasting72.61093.05016.480000
Belasting op banken en financiëringsinstellingen450.000457.500381.000371.329356.322383.229
Belasting op stortplaatsen4.971.8603.875.6306.115.590#REF!9.4401.512.746
Belasting op ondernemingen en vennootschappen6.716.0506.757.25007.245.5057.406.1318.507.685
       
Gebruik van het openbaar domein: 4.393.5304.381.5373.909.0393.822.3506.690.1908.837.585
Belasting op plaatsrecht openbare markt3.735.5003.605.6803.246.7503.177.4042.919.5744.033.990
Belasting op kermissen255.964221.105232.656217.055216.295221.869
Belasting op parkeren21.810153.095122.120113.1763.298.6313.227.192
Belasting op frituren291.052324.969307.513314.716255.689342.889
Retributie op werken nutsvoorzieningen openbaar domein000001.011.644
Belasting op benzine-, olie- en persluchtpompen89.20476.6880000
       
Belastingen i.v.m. het openbaar patrimonium: 139.200105.00099.20080.03480.03480.680
Belasting op tweede verblijven120.000105.00080.00080.03480.03480.680
Belasting op krotwoningen, onbew. of onafgew. gebouwen19.200019.200000
       
Diverse belastingen:15.00016.00020.00012.00028.550.11064.544
Belasting op jacht- en wapenvergunningen15.00016.00020.00012.0007.0094.034
Algemene gemeentebelasting op de gezinnen000028.543.1010
Belasting op vervoer van dronken personen0000060.510
       
Totaal gemeentebelastingen en -retributies30.319.24530.804.14326.574.04338.913.79665.213.53248.878.848
       
GEMEENTELIJKE OPCENTIEMEN199920002001200220032004
       
Aanvullende belasting op onroerende voorheffing36.628.59036.769.35859.038.96569.203.51077.093.30974.942.700
Aanvullende personenbelasting73.119.64892.481.72176.743.86793.732.16798.873.677113.892.487
Aanvullende belasting op motorrijtuigen4.448.1464.204.3554.711.0044.717.2064.982.1004.986.496
Aanvullende belasting op leegstand en verwaarlozing     000175.337400.505403.399
       
Totaal gemeentelijke opcentiemen114.196.384133.455.434140.493.836167.828.220181.349.591194.225.081
       
Totaal belastingontvangst144.515.629164.259.577167.067.879206.742.015246.563.122243.103.930